Przejdź do treści strony WCAG Ikona rąk dla języka migowego
bip.warszawa.wsa.gov.pl

Oświadczenia majątkowe sędziów za 2017 rok.

Lista sędziów zatrudnionych w 2017 roku w WSA w Warszawie.

 Nazwisko i imię  Stanowisko  Jednostka  Oświadczenie                                              
ANTONIUK SŁAWOMIR Zastępca Przewodniczącego Wydziału II- sędzia WSA Wydział 2 PDFSlawomir_Antoniuk.PDF (82,49KB)
APOSTOLIDIS DOROTA Sędzia WSA Wydział 1 PDFDorota_Apostolidis.PDF (103,52KB)
ARNOLD-ROGIEWICZ MATYLDA Sędzia WSA Wydział 3 PDFMatylda_ArnoldRogiewicz.PDF (119,38KB)
AUGUSTYNIAK-PĘCZKOWSKA JOLANTA Sędzia WSA Wydział 7 PDFJolanta_AugustyniakPeczkowska.PDF (74,97KB)
BALICKA ALINA Sędzia WSA Wydział 4 PDFAlina_Balicka.PDF (81,90KB)
BLANKIEWICZ-WÓLTAŃSKA BEATA Sędzia WSA Wydział 5 PDFBeata_BlankiewiczWoltanska.PDF (79,51KB)
BONIECKA-PŁACZKOWSKA MAŁGORZATA Sędzia WSA Wydział 1 PDFMalgorzata_BonieckaPlaczkowska.PDF (97,67KB)
BORKOWSKA JOANNA Sędzia WSA Wydział 4 PDFJoanna_Borkowska.PDF (64,58KB)
BOROWIECKI PIOTR Sędzia WSA Wydział 2 PDFPiotr_Borowiecki.PDF (82,76KB)
CHACIŃSKI DARIUSZ Sędzia WSA Wydział 1 PDFDariusz_Chacinski.PDF (157,15KB)
CIEŚLA BOGUSŁAW Sędzia WSA Wydział 7 PDFBoguslaw_Ciesla.PDF (70,71KB)
DARGAS JOLANTA Sędzia WSA Wydział 1 PDFJolanta_Dargas.PDF (132,40KB)
DĄBROWSKA ANETA Sędzia WSA Wydział 4 PDFAneta_Dabrowska.PDF (64,32KB)
DĄBROWSKA IWONA Sędzia WSA Wydział 2 PDFIwona_Dabrowska.PDF (189,45KB)
DURZYŃSKA MAGDALENA Sędzia WSA Wydział 1 PDFMagdalena_Durzynsk.PDF (50,05KB)
DZIEŁAK BOŻENA Sędzia WSA Wydział 3 PDFBozena_Dzielak.PDF (78,86KB)
FALKIEWICZ-KLUJ ANNA Sędzia WSA Wydział 4 PDFAnna_FalkiewiczKluj.PDF (69,24KB)
FRĄCKIEWICZ EWA Sędzia WSA Wydział 6 PDFEwa_Frackiewicz.PDF (97,21KB)
FULARSKI SŁAWOMIR Sędzia WSA Wydział 8 Radom PDFSlawomir_Fularski.PDF (125,03KB)
GAJEWSKI DOMINIK Sędzia WSA Wydział 3 PDFDominik_Gajewski.PDF (90,43KB)
GDESZ MIROSŁAW Sędzia WSA Wydział 1 PDFMiroslaw_Gdesz.PDF (73,01KB)
GIERAK-PODSIADŁY JOANNA Sędzia WSA Wydział 7 PDFJoanna_GierakPodsiadly.PDF (79,27KB)
GŁOWACKA-KLIMAS IZABELA Sędzia WSA Wydział 6 PDFIzabela_GlowackaKlimas.PDF (111,73KB)
GOLAT KATARZYNA Sędzia WSA Wydział 4 PDFKatarzyna_Golat.PDF (92,47KB)
GOLEC SYLWESTER Zastępca Przewodniczącego Wydziału III- sędzia WSA Wydział 3 PDFSylwester_Golec.PDF (79,27KB)
GÓRA-BŁASZCZYKOWSKA AGNIESZKA Sędzia WSA Wydział 3 PDFAgnieszka_GoraBlaszczykowska.PDF (74,40KB)
GÓRAJ ANDRZEJ Sędzia WSA Wydział 2 PDFAndrzej_Goraj.PDF (82,31KB)
GROŃSKI PAWEŁ Wiceprezes WSA w Warszawie - sędzia WSA WICEPREZES PDFPawel_Gronski.PDF (67,77KB)
GRZELAK MAŁGORZATA Sędzia WSA Wydział 6 PDFMalgorzata_Grzelak.PDF (116,11KB)
GURBA WŁODZIMIERZ Sędzia WSA Wydział 3 PDFWlodzimierz_Gurba.PDF (217,14KB)
JAKUBIEC-KUDIURA IRENA Sędzia WSA Wydział 5 PDFIrena_JakubiecKudiura.PDF (69,10KB)
JANECZKO TOMASZ Sędzia WSA Wydział 3 PDFTomasz_Janeczko.PDF (101,06KB)
JANSON IZABELLA Sędzia WSA Wydział 5 PDFIzabella_Janson.PDF (123,82KB)
JARECKA MAŁGORZATA Wiceprezes WSA w Warszawie - sędzia WSA WICEPREZES PDFMalgorzata_Jarecka.PDF (61,54KB)
JĘDRZEJEWSKA-JAROSZEWICZ AGNIESZKA Sędzia WSA Wydział 7 PDFAgnieszka_JedrzejewskaJaroszewicz.PDF (130,53KB)
KANIA ANDRZEJ Zastępca Przewodniczącego Wydziału V- sędzia WSA Wydział 5 PDFAndrzej_Kania.PDF (96,20KB)
KANIA DANUTA Sędzia WSA Wydział 2 PDFDanuta_Kania.PDF (89,15KB)
KOBYLSKI LESZEK Sędzia WSA Wydział 8 Radom PDFLeszek_Kobylski.PDF (146,23KB)
KOŁODZIEJ ANDRZEJ Przewodniczący Wydziału II- Sędzia WSA Wydział 2 PDFAndrzej_Kolodziej.PDF (107,27KB)
KOŁODZIEJCZAK-OSETEK BARBARA Sędzia WSA Wydział 3 PDFBarbara_KolodziejczakOsetek.PDF (100,29KB)
KOŁTUN-KULIK MARTA Sędzia WSA Wydział 7 PDFMarta_KoltunKulik.PDF (73,25KB)
KORZENIOWSKI PIOTR Sędzia WSA Wydział 4 PDFPiotr_Korzeniowski.PDF (86,39KB)
KOSIŃSKA IWONA Sędzia WSA Wydział 1 PDFIwona_Kosinska.PDF (54,45KB)
KOSTERNA CEZARY Sędzia WSA Wydział 8 Radom PDFCezary_Kosterna.PDF (79,41KB)
KOT ARTUR Sędzia WSA Wydział 8 Radom PDFArtur_Kot.PDF (109,50KB)
KOWALCZYK WŁODZIMIERZ Sędzia WSA Wydział 7 PDFWlodzimierz_Kowalczyk.PDF (85,33KB)
KOWALSKA MARIOLA Przewodniczący Wydziału VII- Sędzia WSA Wydział 7 PDFMariola_Kowalska.PDF (70,30KB)
KOWALSKA MIROSŁAWA Sędzia WSA Wydział 7 PDFMiroslawa_Kowalska.PDF (140,57KB)
KOZIK SŁAWOMIR Sędzia WSA Wydział 6 PDFSlawomir_Kozik.PDF (84,82KB)
KRACZOWSKI PIOTR Sędzia WSA Wydział 5 PDFPiotr_Kraczowski.PDF (88,42KB)
KRAMEK MONIKA starszy referendarz sądowy Wydział 8 Radom PDFMonika_Kramek.PDF (359,90KB)
KRAWCZAK MAREK Sędzia WSA Wydział 5 PDFMarek_Krawczak.PDF (90,71KB)
KRAWCZYK AGNIESZKA Sędzia WSA Wydział 3 PDFAgnieszka_Krawczyk.PDF (68,18KB)
KRZYCKI ŁUKASZ Sędzia WSA Wydział 4 PDFLukasz_Krzycki.PDF (77,38KB)
KUBE JOANNA Przewodniczący WIS- Sędzia WSA Wydział 2 PDFJoanna_Kube.PDF (85,76KB)
KURASZ MACIEJ Sędzia WSA Wydział 3 PDFMaciej_Kurasz.PDF (75,45KB)
KURAŚ-DĘBECKA PAMELA Sędzia WSA Wydział 6 PDFPamela_KurasDebecka.PDF (113,75KB)
KUŚ ARTUR Sędzia WSA Wydział 3 PDFArtur_Kus.PDF (237,54KB)
KWIECIŃSKA EWA Sędzia WSA Wydział 2 PDFEwa_Kwiecinska.PDF (184,22KB)
LEMIESZ ANETA Sędzia WSA Wydział 6 PDFAneta_Lemiesz.PDF (107,46KB)
LENART ELŻBIETA Sędzia WSA Wydział 1 PDFElzbieta_Lenart.PDF (98,33KB)
LEWANDOWSKA EMILIA Sędzia WSA Wydział 1 PDFEmilia_Lewandowska.PDF (96,32KB)
LEWANDOWSKA-KURASZKIEWICZ HENRYKA Zastępca Przewodniczącego Wydziału VI - sędzia WSA Wydział 6 PDFHenryka_LewandoowskaKuraszkiewicz.PDF (74,00KB)
LINKOWSKI JAKUB Sędzia WSA Wydział 6 PDFJakub_Linkowski.PDF (74,73KB)
LIPIŃSKI ADAM Sędzia WSA Wydział 2 PDFAdam_Lipinski.PDF (79,24KB)
ŁĄPIEŚ-ROSIŃSKA AGNIESZKA Sędzia WSA Wydział 6 PDFAgnieszka_LapiesRosinska.PDF (88,41KB)
ŁOPIANOWSKA HONORATA Sędzia WSA Wydział 3 PDFHonorata_Lopianowska.PDF (97,03KB)
ŁUCZAJ JAROSŁAW Sędzia WSA Wydział 4 PDFJaroslaw_Luczaj.PDF (284,75KB)
MACIEJUK IWONA Sędzia WSA Wydział 2 PDFIwona_Maciejuk.PDF (86,05KB)
MADALIŃSKA-URBANIAK KRYSTYNA Sędzia WSA Wydział 5 PDFKrystyna_MadalinskaUrbaniak.PDF (103,45KB)
MALISZEWSKA MAGDALENA Sędzia WSA Wydział 6 PDFMagdalena_Maliszewska.PDF (81,18KB)
MAŁASZEWSKA-LITWINIEC MAŁGORZATA Sędzia WSA Wydział 4 PDFMalgorzata_MalaszewskaLitwiniec.PDF (130,12KB)
MARCINIAK BOŻENA Sędzia WSA Wydział 1 PDFBozena_Marciniak.PDF (99,76KB)
MARCINKOWSKA EWA Zastępca Przewodniczącego WIS - sędzia WSA Wydział 2 PDFEwa_Marcinkowska.PDF (74,57KB)
MAZUR JUSTYNA Sędzia WSA Wydział 8 Radom PDFJustyna_Mazur.PDF (235,46KB)
MAZUR WOJCIECH Prezes WSA w Warszawie PREZES złożone do publikacji na stronie
Naczelnego Sądu Administracyjnego
MIERNIK AGNIESZKA Przewodniczący Wydziału  I - Sędzia WSA Wydział 1 PDFAgnieszka_Miernik.PDF (102,98KB)
MILEWSKA-KARCZEWSKA MARZENA Sędzia WSA Wydział 6 PDFMarzena_MilewskaKarczewska.PDF (78,00KB)
MLECZKO-JABŁOŃSKA BARBARA Sędzia WSA Wydział 5 PDFBarbara_MleczkoJablonska.PDF (168,84KB)
NAWROT RENATA Sędzia WSA Wydział 8 Radom PDFRenata_Nawrot.PDF (153,30KB)
NOWAK GABRIELA Zastępca Przewodniczącego Wydziału I - sędzia WSA Wydział 1 PDFGabriela_Nowak.PDF (86,95KB)
NOWECKI GRZEGORZ Sędzia WSA Wydział 6 PDFGrzegorz_Nowecki.PDF (84,82KB)
OLECHNIEWICZ ELŻBIETA Zastępca Przewodniczącego Wydziału III- sędzia WSA Wydział 3 PDFElzbieta_Olechniewicz.PDF (84,29KB)
OLESIŃSKA AGNIESZKA Sędzia WSA Wydział 3 PDFAgnieszka_Olesinska.PDF (91,48KB)
OSTROWSKA IZABELA Sędzia WSA Wydział 7 PDFIzabela_Ostrowska.PDF (125,33KB)
OWSIAK KATARZYNA Sędzia WSA Wydział 3 PDFKatarzyna_Owsiak.PDF (75,86KB)
OWSIŃSKA-GWIAZDA IWONA Zastępca Przewodniczącego Wydziału VIII-sędzia WSA Wydział 8 Radom PDFIwona_OwsinskaGwiazda.PDF (145,71KB)
PIETRAS STANISŁAW Sędzia WSA Wydział 2 PDFStanislaw_Pietras.PDF (82,42KB)
PINDELSKA MIROSŁAWA Sędzia WSA Wydział 5 PDFMiroslawa_Pindelska.PDF (99,01KB)
PIROGOWICZ DARIUSZ Sędzia WSA Wydział 1 PDFDariusz_Pirogowicz.PDF (99,78KB)
PISZCZEK PIOTR Sędzia NSA Wydział 5 PDFPiotr_Piszczek.PDF (103,64KB)
PRZYBYSZ PIOTR Sędzia WSA Wydział 3 PDFPiotr_Przybysz.PDF (87,44KB)
RADZISZEWSKA-KRUPA EWA Sędzia WSA Wydział 3 PDFEwa_RadziszewskaKrupa.PDF (100,92KB)
ROMANOWSKI ZDZISŁAW Przewodniczący Wydziału VI- Sędzia NSA Wydział 6 PDFZdzislaw_Romanowski.PDF (99,20KB)
RUDNICKI GRZEGORZ Sędzia WSA Wydział 7  nie podlega publikacji - zgodnie z decyzją Prezesa WSA. Oświadczeniu nadano klauzulę zastrzeżone
RZĄSA GRZEGORZ Sędzia WSA Wydział 4 PDFGrzegorz_Rzasa.PDF (70,67KB)
SAŁEK TOMASZ Sędzia WSA Wydział 3 PDFTomasz_Salek.PDF (215,26KB)
SĘKOWSKA ANNA Sędzia WSA Wydział 4 PDFAnna_Sekowska.PDF (164,95KB)
SKIBA JOANNA Sędzia WSA Wydział 1 PDFJoanna_Skiba.PDF (104,27KB)
SKRODZKI ALOJZY Wiceprezes WSA w Warszawie - sędzia WSA WICEPREZES PDFAlojzy_Skrodzki.PDF (72,78KB)
SMOŁUCHA JADWIGA Sędzia WSA Wydział 5 PDFJadwiga_Smolucha.PDF (136,21KB)
SOBIELARSKA ELŻBIETA Sędzia WSA Wydział 1 PDFElzbieta_Sobielarska.PDF (96,22KB)
SOBOCHA BEATA Sędzia WSA Wydział 3 PDFBeata_Sobocha.PDF (72,01KB)
SOWIŃSKI MICHAŁ Sędzia WSA Wydział 5 PDFMichal_Sowinski.PDF (60,29KB)
STAWECKI TOMASZ Sędzia WSA Wydział 7 PDFTomasz_Stawecki.PDF (95,78KB)
STOPCZYŃSKI JAROSŁAW Sędzia WSA Wydział 5 PDFJaroslaw_Stopczynski.PDF (135,06KB)
SZMYDT TOMASZ Sędzia WSA Wydział 3 PDFTomasz_Szmydt.PDF (84,99KB)
SZUSTAKIEWICZ PRZEMYSŁAW Sędzia WSA Wydział 2 PDFPrzemyslaw_Szustakiewicz.PDF (89,79KB)
SZYDŁOWSKA DANUTA Sędzia WSA Wydział 6 PDFDanuta_Szydlowska.PDF (81,59KB)
SZYMANOWICZ-NOWAK IWONA Sędzia WSA Wydział 8 Radom PDFIwona_SzymanowiczNowak.PDF (150,52KB)
SZYMAŃSKA ANNA Zastępca Przewodniczącego Wydziału IV- sędzia WSA Wydział 4 PDFAnna_Szymanska.PDF (56,20KB)
ŚLEDZIK WALDEMAR Sędzia WSA Wydział 3 PDFWaldemar_Sledzik.PDF (78,83KB)
ŚLIWIŃSKA GRAŻYNA Sędzia WSA Wydział 6 PDFGrazyna_Sliwinska.PDF (81,81KB)
TERESIAK RADOSŁAW Sędzia WSA Wydział 3 PDFRadoslaw_Teresiak.PDF (77,21KB)
TOMASZEWSKA KRYSTYNA Sędzia WSA Wydział 7 PDFKrystyna_Tomaszewska.PDF (159,80KB)
TOMCZAK ARKADIUSZ Sędzia WSA Wydział 5 PDFArkadiusz_Tomczak.PDF (76,17KB)
TRELKA JAROSŁAW Sędzia WSA Wydział 3 PDFJaroslaw_Trelka.PDF (79,37KB)
TROCHIM-TUCHORSKA ANETA Sędzia WSA Wydział 3 PDFAneta_TrochimTuchorska.PDF (77,63KB)
WAKSMUNDZKA-KARASIŃSKA MARTA Przewodniczący Wydziału III- Sędzia WSA Wydział 3 PDFMarta_WaksmundzkaKarasinska.PDF (77,05KB)
WALAWSKI JANUSZ Sędzia WSA Wydział 2 PDFJanusz_Walawski.PDF (89,34KB)
WERPACHOWSKA MARIA Sędzia WSA Wydział 2 PDFMaria_Werpachowska.PDF (90,89KB)
WESOŁOWSKA ANNA Sędzia WSA Wydział 1 PDFAnna_Wesolowska.PDF (75,22KB)
WIECZOREK ANDRZEJ Sędzia WSA Wydział 6 PDFAndrzej_Wieczorek.PDF (90,25KB)
WIELOPOLSKA ANITA Sędzia WSA Wydział 4 PDFAnita_Wielopolska.PDF (118,52KB)
WILCZEWSKA-RZEPECKA AGNIESZKA Zastępca Przewodniczącego Wydziału VII- sędzia WSA Wydział 7 PDFAgnieszka_WilczewskaRzepecka.PDF (96,34KB)
WILK URSZULA Sędzia WSA Wydział 6 PDFUrszula_Wilk.PDF (62,07KB)
WOLANIN MARIAN Sędzia WSA - delegowany do NSA Wydział 4 PDFMarian_Wolanin.PDF (158,44KB)
WÓJCIK AGNIESZKA Sędzia WSA Wydział 4 PDFAgnieszka_Wojcik.PDF (63,33KB)
WROCZYŃSKI MAREK Przewodniczący Wydziału VIII- Sędzia WSA Wydział 8 Radom PDFMarek_Wroczynski.PDF (86,93KB)
WRZESIŃSKA-JÓŹKÓW EWA Przewodniczący Wydziału V- Sędzia NSA Wydział 5 PDFEwa_WrzesinskaJozkow.PDF (75,81KB)
WYKOWSKI TOMASZ Sędzia WSA Wydział 4 PDFTomasz_Wykowski.PDF (72,56KB)
ZALEWSKI DARIUSZ Sędzia WSA Wydział 6 Przeniesienie służbowe do WSA w Białymstoku.
ZAWIŚLAK TOMASZ Sędzia WSA Wydział 5 PDFTomasz_Zawislak.PDF (83,87KB)
ZIELIŃSKA-BARAN WANDA Sędzia WSA Wydział 4 PDFWanda_ZielinskaBaran.PDF (94,83KB)
ZIELIŃSKA-ŚPIEWAK ELŻBIETA Sędzia WSA Wydział 7 PDFElzbieta_ZielinskaSpiewak.PDF (81,07KB)
ZWOLENIK BOŻENA Sędzia WSA Wydział 5 PDFBozena_Zwolenik.PDF (77,52KB)
ZYGLEWSKA TERESA Przewodniczący Wydziału IV- Sędzia WSA Wydział 4 PDFTeresa_Zyglewska.PDF (76,71KB)
ŻMICH PRZEMYSŁAW Sędzia WSA Wydział 1 PDFPrzemyslaw_Zmich.PDF (94,25KB)
ŻURAWSKA-MATUSIAK OLGA Sędzia WSA Wydział 2 Powołanie na sędziego NSA.
Metryczka
  • wytworzono:
    27-06-2018
    przez: Tomasz Gaj
  • opublikowano:
    29-06-2018 09:25
    przez: Tomasz Gaj
  • zmodyfikowano:
    31-05-2019 10:16
    przez: Tomasz Gaj
  • podmiot udostępniający:
    Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie
    odwiedzin: 27211
×
Dane jednostki:


Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie
01-248 Warszawa, ul. Jana Kazimierza 10
NIP: 525-22-83-365
REGON: 015608709
Konto bankowe: 96 10101010 00781022 31000000

Rzecznik prasowy


tel. 22 553 79 01
e-mail: informacja@warszawa.wsa.gov.pl
01-248 Warszawa, ul. Jana Kazimierza 10
 

Wydziały Orzecznicze


I,II,IV,VII 01-248 Warszawa, ul. Jana Kazimierza 10
III            00-013 Warszawa, ul. Jasna 2/4
V, VI        00-696 Warszawa, ul. Jana Pankiewicza 4
Wydział Zamiejscowy VIII w Radomiu
26-600 Radom, ul. Juliusza Słowackiego 7

Informacja w sprawach


tel. 22 553 70 70
e-mail: informacja@warszawa.wsa.gov.pl