Przejdź do treści strony WCAG Ikona rąk dla języka migowego
bip.warszawa.wsa.gov.pl

Oświadczenia majątkowe sędziów i asesorów za rok 2016


 

Nazwisko i imię Stanowisko Jednostka Oświadczenie
ANGERMAN
KAJA
Sędzia WSA Wydział 4 PDFAngerman_Kaja.PDF (226,54KB)
ANTONIUK
SŁAWOMIR
Sędzia WSA Wydział 2 PDFAntoniuk_Slawomir.PDF (295,39KB)
APOSTOLIDIS
DOROTA
Sędzia WSA Wydział 1  PDFApostolidis_Dorota.PDF (113,80KB)
ARNOLD-ROGIEWICZ MATYLDA Sędzia WSA Wydział 5 PDFArnold_Rogiewicz_Matylda.PDF (131,68KB)
AUGUSTYNIAK-PĘCZKOWSKA JOLANTA Sędzia WSA Wydział 7 PDFAugustyniak_Peczkowska_Jolanta.pdf (928,35KB)
BALICKA
ALINA
Sędzia WSA Wydział 4 PDFBalicka_Alina.PDF (205,45KB)
BLANKIEWICZ-WÓLTAŃSKA BEATA Sędzia WSA Wydział 5 PDFBlankiewicz_Woltanska_Beata.PDF (122,36KB)
BONIECKA-PŁACZKOWSKA MAŁGORZATA Sędzia WSA Wydział 1 PDFBoniecka_Placzkowska_Malgorzata.PDF (138,55KB)
BORKOWSKA
JOANNA
Sędzia WSA Wydział 4 PDFBorkowska_Joanna.PDF (310,57KB)
BOROWIECKI
PIOTR
Sędzia WSA Wydział 6 PDFBorowiecki_Piotr.PDF (233,89KB)
CHACIŃSKI
DARIUSZ
Sędzia WSA Wydział 1 PDFChacinski_Dariusz.PDF (162,24KB)
CIEŚLA
BOGUSŁAW
Sędzia WSA Wydział 7 PDFBoguslaw_Ciesla.PDF (161,96KB)
DARGAS
JOLANTA
Sędzia WSA Wydział 1 PDFDargas_Jolanta.PDF (133,42KB)
DĄBROWSKA
ANETA
Sędzia WSA Wydział 4 PDFDąbrowska_Aneta.PDF (355,08KB)
DĄBROWSKA
IWONA
Sędzia WSA Wydział 2 PDFDabrowska_Iwona.PDF (130,75KB)
DŁUGOSZ-SZYJKO MAŁGORZATA Sędzia WSA Wydział 3 PDFDługosz-Szyjko_Małgorzata.PDF (223,74KB)
DURZYŃSKA
MAGDALENA
Sędzia WSA Wydział 1 PDFDurzynska_Magdalena.PDF (77,65KB)
DZIEŁAK
BOŻENA
Sędzia WSA Wydział 3 PDFDzielak_Bozena.PDF (90,53KB)
FALKIEWICZ-KLUJ
ANNA
Sędzia WSA Wydział 4 PDFFalkiewicz_Kluj_Anna.PDF (73,93KB)
FRĄCKIEWICZ
EWA
Sędzia WSA Wydział 6 PDFFrąckiewicz_Ewa.PDF (298,51KB)
FRONCZYK
JACEK
Sędzia WSA Wydział 6 PDFFronczyk_Jacek.PDF (350,42KB)
FULARSKI
SŁAWOMIR
Sędzia WSA Wydział 8 Radom PDFFularski_Sławomir.PDF (205,84KB)
GAJEWSKI
DOMINIK
Sędzia WSA Wydział 3 PDFGajewski_Dominik.PDF (144,14KB)
GDESZ
MIROSŁAW
Sędzia WSA Wydział 1 PDFGdesz_Miroslaw.PDF (158,20KB)
GIERAK-PODSIADŁY JOANNA Sędzia WSA Wydział 7 PDFGierak-Podsiadły_Joanna.pdf (306,75KB)
GŁOWACKA-KLIMAS IZABELA Sędzia WSA Wydział 6 PDFGlowacka_Klimas_Izabela.PDF (129,35KB)
GOLAT
KATARZYNA
Sędzia WSA Wydział 4 PDFGolat_Katarzyna.pdf (1,56MB)
GOLEC
SYLWESTER
Sędzia WSA Wydział 3 PDFGolec_Sylwester.pdf (1,40MB)
GÓRA-BŁASZCZYKOWSKA AGNIESZKA Sędzia WSA Wydział 3 PDFGóra-Błaszczykowska_Agnieszka.pdf (1,18MB)
GÓRAJ
ANDRZEJ
Sędzia WSA Wydział 2 PDFGoraj_Andrzej.PDF (48,08KB)
GROCHOWSKA-JUNG
EWA
Sędzia WSA Wydział 2 PDFGrochowska_Jung_Ewa_2016.PDF (105,11KB)
PDFGrochowska-Jung_Ewa.pdf (1,27MB)
GROŃSKI
PAWEŁ
Wiceprezes WSA
w Warszawie - sędzia WSA
WICEPREZES
 
PDFGronski_Pawel.PDF (139,54KB)
GRZELAK
MAŁGORZATA
Sędzia WSA Wydział 6 PDFGrzelak_Malgorzata.PDF (155,58KB)
JAKUBIEC-KUDIURA
IRENA
Sędzia WSA Wydział 5 PDFJakubiec_Kudiura_Irena.PDF (135,61KB)
JANECZKO
TOMASZ
Sędzia WSA Wydział 3 PDFJaneczko_Tomasz.PDF (106,72KB)
JANSON
IZABELLA
Sędzia WSA Wydział 5 PDFJanson_Izabella.PDF (145,75KB)
JARECKA
MAŁGORZATA
Wiceprezes WSA
w Warszawie - sędzia WSA
WICEPREZES
 
PDFJarecka_Malgorzata.PDF (144,91KB)
JĘDRZEJEWSKA-JAROSZEWICZ AGNIESZKA Sędzia WSA Wydział 1 PDFJedrzejewska_Jaroszewicz_Agnieszka.PDF (103,48KB)
KANIA
ANDRZEJ
Zastępca Przewodniczącego Wydziału V
- sędzia WSA
Wydział 5 PDFKania_Andrzej.PDF (165,45KB)
KANIA
DANUTA
Sędzia WSA Wydział 2 PDFKania_Danuta.PDF (141,62KB)
KISIELEWICZ
KAROLINA
Asesor Wydział 7 PDFKisielewicz_Malec_Karolina.PDF (110,40KB)
KOBYLSKI
LESZEK
Sędzia WSA Wydział 8 Radom PDFKobylski_Leszek.pdf (1,24MB)
KOŁODZIEJ
ANDRZEJ
Przewodniczący Wydziału II
- Sędzia WSA
Wydział 2 PDFKolodziej_Andrzej.PDF (95,99KB)
KOŁODZIEJCZAK-OSETEK BARBARA Sędzia WSA Wydział 3 PDFKolodziejczak_Osetek_Barbara.PDF (231,24KB)
KOŁTUN-KULIK
MARTA
Sędzia WSA Wydział 1 PDFKoltun_Kulik_Marta.PDF (216,66KB)
KORZENIOWSKI
PIOTR
Sędzia WSA Wydział 4 PDFKorzeniowski_Piotr.pdf (1,32MB)
KOSIŃSKA
IWONA
Sędzia WSA Wydział 1 PDFKosińska_Iwona.pdf (1,39MB)
KOSTERNA
CEZARY
Sędzia WSA Wydział 8 Radom PDFKosterna_Cezary.pdf (1,34MB)
KOT
ARTUR
Sędzia WSA Wydział 8 Radom PDFKot_Artur.PDF (170,10KB)
KOWALCZYK WŁODZIMIERZ Sędzia WSA Wydział 7 PDFKowalczyk_Włodzimierz.pdf (1,35MB)
KOWALSKA
MARIOLA
Przewodniczący Wydziału VII
- Sędzia WSA
Wydział 7 PDFKowalska_Mariola.pdf (1,06MB)
KOWALSKA
MIROSŁAWA
Sędzia WSA Wydział 7 PDFKowalska_Mirosława.pdf (1,56MB)
KOZIK
SŁAWOMIR
Sędzia WSA Wydział 6 PDFKozik_Sławomir.pdf (1,17MB)
KRACZOWSKI
PIOTR
Sędzia WSA Wydział 5 PDFKraczowski_Piotr.PDF (162,27KB)
KRAJEWSKA
BEATA
Sędzia WSA Wydział 5 PDFKrajewska_Beata.pdf (1,47MB)
KRAWCZAK
MAREK
Sędzia WSA Wydział 5 PDFKrawczak_Marek.pdf (1,45MB)
KRAWCZYK
AGNIESZKA
Sędzia WSA Wydział 3 PDFKrawczyk_Agnieszka.pdf (1,23MB)
KRZYCKI
ŁUKASZ
Sędzia WSA Wydział 4 PDFKrzycki_Łukasz.pdf (1,15MB)
KUBE
JOANNA
Przewodniczący WIS- Sędzia WSA Wydział 2 PDFKube_Joanna.PDF (86,36KB)
KURASZ
MACIEJ
Sędzia WSA Wydział 3 PDFKurasz_Maciej.PDF (117,76KB)
KURAŚ-DĘBECKA
PAMELA
Sędzia WSA Wydział 6 PDFKuraś-Dębecka_Pamela.pdf (1,29MB)
KWIECIŃSKA
EWA
Sędzia WSA Wydział 2 PDFKwiecinska_Ewa.PDF (113,51KB)
LEMIESZ
ANETA
Sędzia WSA Wydział 6 PDFLemiesz_Aneta.PDF (147,80KB)
LENART
ELŻBIETA
Sędzia WSA Wydział 1 PDFLenart_Elzbieta.PDF (109,92KB)
LEWANDOWSKA
EMILIA
Sędzia WSA Wydział 1 PDFLewandowska_Emilia.PDF (108,49KB)
LEWANDOWSKA-KURASZKIEWICZ HENRYKA Zastępca Przewodniczącego Wydziału VI
- sędzia WSA
Wydział 6 PDFLewandowska_Kuraszkiewicz_Henryka.PDF (95,13KB)
LINKOWSKI
JAKUB
Sędzia WSA Wydział 6 PDFLinkowski_Jakub.pdf (1,51MB)
LIPIŃSKI
ADAM
Sędzia WSA Wydział 2 PDFLipinski_Adam.PDF (91,48KB)
ŁĄPIEŚ-ROSIŃSKA AGNIESZKA Sędzia WSA Wydział 6 PDFŁąpieś-Rosińska_Agnieszka.pdf (1,45MB)
ŁOPIANOWSKA
HONORATA
Sędzia WSA Wydział 3 PDFLopianowska_Honorata.PDF (215,98KB)
MACHLEJD
EWA
Sędzia WSA Wydział 7 PDFMachlejd_Ewa.pdf (1,47MB)
MACIEJUK
IWONA
Sędzia WSA Wydział 2 PDFMaciejuk_Iwona.PDF (96,02KB)
MADALIŃSKA-URBANIAK KRYSTYNA Sędzia WSA Wydział 5 PDFMadalińska-Urbaniak_Krystyna.pdf (1,36MB)
MALISZEWSKA MAGDALENA Sędzia WSA Wydział 6 PDFMaliszewska_Magdalena.PDF (106,96KB)
MAŁASZEWSKA-LITWINIEC MAŁGORZATA Sędzia WSA Wydział 4 PDFMalaszewska_Litwiniec_Malgorzata.PDF (126,55KB)
MARCINIAK
BOŻENA
Sędzia WSA Wydział 1 PDFMarciniak_Bozena.PDF (107,65KB)
MARCINKOWSKA
EWA
Zastępca Przewodniczącego WIS - sędzia WSA Wydział 2 PDFMarcinkowska_Ewa.PDF (115,87KB)
MAZUR
JUSTYNA
Sędzia WSA Wydział 8 Radom PDFMazur_Justyna.PDF (118,82KB)
MAZUR
WOJCIECH
Prezes WSA
w Warszawie
PREZES złożone do publikacji na stronie
Naczelnego Sądu Administracyjnego
MIERNIK
AGNIESZKA
Przewodniczący
Wydziału  I
- Sędzia WSA
Wydział 1 PDFMiernik_Agnieszka.PDF (163,47KB)
MIERZEJEWSKA
ANNA
Sędzia WSA Wydział 2 PDFMierzejewska_Anna_2016.PDF (112,37KB)
PDFMierzejewska_Anna.pdf (1,36MB)
MILEWSKA-KARCZEWSKA MARZENA Sędzia WSA Wydział 6 PDFMilewska-Karczewska_Marzena.pdf (1,42MB)
MLECZKO-JABŁOŃSKA BARBARA Sędzia WSA Wydział 5 PDFMleczko_Jablonska_Barbara.PDF (126,50KB)
MYDŁOWSKA
DOROTA
Sędzia WSA Wydział 5 PDFMydlowska_Dorota.PDF (150,77KB)
NAPIÓRKOWSKA KRYSTYNA Sędzia WSA Wydział 4 PDFNapiórkowska_Krystyna.pdf (1,39MB)
NAWROT
RENATA
Sędzia WSA Wydział 8 Radom PDFNawrot_Renata.PDF (158,90KB)
NOWAK
GABRIELA
Zastępca Przewodniczącego Wydziału I
- sędzia WSA
Wydział 1 PDFNowak_Gabriela.PDF (92,26KB)
NOWAK
TADEUSZ
Sędzia WSA Wydział 7 PDFNowak_Tadeusz.pdf (1,28MB)
NOWECKI
GRZEGORZ
Sędzia WSA Wydział 6 PDFNowecki_Grzegorz.pdf (1,53MB)
OLECHNIEWICZ
ELŻBIETA
Sędzia WSA Wydział 3 PDFOlechnowicz_Elzbieta.PDF (146,05KB)
OLESIŃSKA
AGNIESZKA
Sędzia WSA Wydział 3 PDFOlesińska_Agnieszka.pdf (1,35MB)
OSTROWSKA
IZABELA
Sędzia WSA Wydział 7 PDFOstrowska_Izabela.pdf (1,38MB)
OWSIAK
KATARZYNA
Sędzia WSA Wydział 3 PDFOwsiak_Katarzyna.pdf (1,60MB)
OWSIŃSKA-GWIAZDA IWONA Zastępca Przewodniczącego Wydziału VIII
-sędzia WSA
Wydział 8 Radom PDFOwsinska_Gwiazda_Iwona.PDF (100,35KB)
PIETRAS
STANISŁAW
Sędzia WSA Wydział 2 PDFPietras_Stanislaw.PDF (134,59KB)
PINDELSKA
MIROSŁAWA
Sędzia WSA Wydział 5 PDFPindelska_Miroslawa.PDF (169,52KB)
PIROGOWICZ
DARIUSZ
Sędzia WSA Wydział 1 PDFPirogowicz_Dariusz.PDF (106,10KB)
PISULA-DĄBROWSKA
EWA
Sędzia WSA Wydział 2 PDFPisula_Dabrowska_Ewa_2016.PDF (125,47KB)
PDFPisula-Dąbrowska_Ewa.pdf (1,43MB)
PISZCZEK
PIOTR
Sędzia NSA Wydział 5 PDFPiszczek_Piotr.pdf (1,20MB)
PRZYBYSZ
PIOTR
Sędzia WSA Wydział 3 PDFPrzybysz_Piotr.pdf (1,34MB)
RADZISZEWSKA-KRUPA EWA Sędzia WSA Wydział 3 PDFRadziszewska_Krupa_Ewa.PDF (147,92KB)

ROMANOWSKI
ZDZISŁAW

Przewodniczący Wydziału VI
- Sędzia NSA
Wydział 6 PDFRomanowski_Zdzisław.pdf (1,59MB)
RUDNICKI
GRZEGORZ
Sędzia WSA Wydział 7 nie podlega publikacji - zgodnie z decyzją Prezesa WSA oświadczeniu nadano klauzulę zastrzeżone
RZĄSA
GRZEGORZ
Sędzia WSA Wydział 4 PDFRząsa_Grzegorz.pdf (1,26MB)
SĘKOWSKA
ANNA
Sędzia WSA Wydział 4 PDFSękowska_Anna.pdf (1,20MB)
SIDOROWSKA-CIESIELSKA ANNA Asesor Wydział 4 PDFSidorowska-Ciesielska_Anna.pdf (1,51MB)
SKIBA
JOANNA
Sędzia WSA Wydział 1 PDFSkiba_Joanna.PDF (111,21KB)
SMOŁUCHA
JADWIGA
Sędzia WSA Wydział 5 PDFSmołucha_Jadwiga.pdf (1,70MB)
SKRODZKI
ALOJZY
Przewodniczący
Wydziału III
- Sędzia WSA
Wydział 3 PDFSkrodzki_Alojzy.PDF (89,54KB)
SOBIELARSKA
ELŻBIETA
Sędzia WSA Wydział 1 PDFSobielarska_Elzbieta.PDF (138,37KB)
SOBOCHA
BEATA
Sędzia WSA Wydział 3 PDFSobocha_Beata.PDF (129,79KB)
SOWIŃSKI
MICHAŁ
Sędzia WSA Wydział 5 PDFSowiński_Michał.pdf (1,27MB)
STAWECKI
TOMASZ
Sędzia WSA Wydział 7 PDFStawecki_Tomasz.PDF (123,71KB)
STOPCZYŃSKI
JAROSŁAW
Sędzia WSA Wydział 5 PDFStopczyński_Jarosław.pdf (1,83MB)
SZMYDT
TOMASZ
Sędzia WSA Wydział 1 PDFSzmydt_Tomasz.PDF (112,24KB)
SZUSTAKIEWICZ PRZEMYSŁAW Sędzia WSA Wydział 2 PDFSzustakiewicz_Przemysław.pdf (1,19MB)
SZYDŁOWSKA
DANUTA
Sędzia WSA Wydział 6 PDFSzydłowska_Danuta.pdf (1,26MB)
SZYMANOWICZ-NOWAK IWONA Sędzia WSA Wydział 8 Radom PDFSzymanowicz_Nowak_Iwona.PDF (157,82KB)
SZYMAŃSKA
ANNA
Zastępca Przewodniczącego Wydziału IV
- sędzia WSA
Wydział 4 PDFSzymańska_Anna.pdf (1,26MB)
ŚLEDZIK
WALDEMAR
Sędzia WSA Wydział 3 PDFSledzik_Waldemar.PDF (163,69KB)
ŚLIWIŃSKA
GRAŻYNA
Sędzia WSA Wydział 6 PDFSliwinska_Grazyna.PDF (167,08KB)
TARNOWSKA
MARIA
Sędzia WSA Wydział 7 PDFTarnowska_Maria.pdf (1,32MB)
TERESIAK
RADOSŁAW
Sędzia WSA Wydział 3 PDFTeresiak_Radosław.pdf (1,39MB)
TOMASZEWSKA KRYSTYNA Sędzia WSA Wydział 7 PDFTomaszewska_Krystyna.pdf (1,29MB)
TOMCZAK
ARKADIUSZ
Sędzia WSA Wydział 5 PDFTomczak_Arkadiusz.PDF (156,38KB)
TRELKA
JAROSŁAW
Sędzia WSA Wydział 3 PDFTrelka_Jaroslaw.PDF (120,95KB)
TROCHIM-TUCHORSKA ANETA Sędzia WSA Wydział 3 PDFTrochim-Tuchorska_Aneta.pdf (1,31MB)
WAKSMUNDZKA-KARASIŃSKA MARTA Zastępca Przewodniczącego Wydziału III
- sędzia WSA
Wydział 3 PDFWaksmundzka_Karasinska_Marta.PDF (146,44KB)
WALAWSKI
JANUSZ
Sędzia WSA Wydział 2 PDFWalawski_Janusz.pdf (1,37MB)
WASILEWSKI
EUGENIUSZ
Sędzia WSA Wydział 2 PDFWasilewski_Eugeniusz.pdf (955,58KB)
WERPACHOWSKA
MARIA
Sędzia WSA Wydział 2 PDFWerpachowska_Maria.PDF (103,67KB)
WESOŁOWSKA
ANNA
Sędzia WSA Wydział 1 PDFWesolowska_Anna.PDF (100,90KB)
WIECZOREK
ANDRZEJ
Sędzia WSA Wydział 6 PDFWieczorek_Andrzej.PDF (34,15KB)
WIELOPOLSKA
ANITA
Sędzia WSA Wydział 4 PDFWielopolska_Anita.PDF (127,42KB)
WILCZEWSKA-RZEPECKA AGNIESZKA Zastępca Przewodniczącego Wydziału VII
- sędzia WSA
Wydział 7 PDFWilczewska_Rzepecka_Agnieszka.PDF (121,25KB)
WILK
URSZULA
Sędzia WSA Wydział 6 PDFWilk_Urszula.PDF (90,29KB)
WOLANIN
MARIAN
Sędzia WSA - delegowany do NSA Wydział 4 PDFWolanin_Marian.pdf (1,27MB)
WÓJCIK
AGNIESZKA
Sędzia WSA Wydział 4 PDFWójcik_Agnieszka.pdf (1,35MB)
WROCZYŃSKI
MAREK
Przewodniczący
Wydziału VIII
- Sędzia WSA
Wydział 8 Radom PDFWroczynski_Marek.PDF (143,87KB)
WRZESIŃSKA-JÓŹKÓW EWA Przewodniczący Wydziału V
- Sędzia NSA
Wydział 5 PDFWrzesinska_Jozkow_Ewa.PDF (159,73KB)
WYKOWSKI
TOMASZ
Sędzia WSA Wydział 4 PDFWykowski_Tomasz.PDF (149,54KB)
ZALEWSKI
DARIUSZ
Sędzia WSA Wydział 6 PDFZalewski_Dariusz.PDF (92,06KB)
ZAWIŚLAK
TOMASZ
Sędzia WSA Wydział 5 PDFZawislak_Tomasz.PDF (97,80KB)
ZIELIŃSKA-BARAN
WANDA
Sędzia WSA Wydział 4 PDFZielińska-Baran_Wanda.pdf (1,40MB)
ZIELIŃSKA-ŚPIEWAK ELŻBIETA Sędzia WSA Wydział 7 PDFZielińska-Śpiewak_Elżbieta.pdf (1,20MB)
ZWOLENIK
BOŻENA
Sędzia WSA Wydział 5 PDFZwolenik_Bożena.pdf (1,43MB)
ZYGLEWSKA
TERESA
Przewodniczący Wydziału IV
- Sędzia WSA
Wydział 4 PDFZyglewska_Teresa.pdf (1,28MB)
ŻMICH
PRZEMYSŁAW
Sędzia WSA Wydział 1 PDFŻmich_Przemysław.pdf (1,35MB)
ŻURAWSKA-MATUSIAK OLGA Zastępca Przewodniczącego Wydziału II
- sędzia WSA
Wydział 2 PDFZurawska_Matusiak_Olga.PDF (91,92KB)
Metryczka
  • wytworzono:
    22-06-2017
    przez: Tomasz Gaj
  • opublikowano:
    23-06-2017 13:29
    przez: Tomasz Gaj
  • zmodyfikowano:
    17-10-2017 08:34
    przez: Tomasz Gaj
  • podmiot udostępniający:
    Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie
    odwiedzin: 31928
×
Dane jednostki:


Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie
00-013 Warszawa, ul. Jasna 2/4
NIP: 525-22-83-365
REGON: 015608709
Konto bankowe: 96 10101010 00781022 31000000

Rzecznik prasowy


tel. 22 553 79 00,  22 553 79 01
fax 22 553 70 46
e-mail: informacja@warszawa.wsa.gov.pl
00-013 Warszawa, ul. Jasna 2/4
 

Wydziały Orzecznicze


I, II, III, IV   00-013 Warszawa, ul. Jasna 2/4
V, VI, VII  00-696 Warszawa, ul. Jana Pankiewicza 4
Wydział Zamiejscowy VIII w Radomiu
26-600 Radom, ul. Juliusza Słowackiego 7

Informacja w sprawach


tel. 22 553 70 70
e-mail: informacja@warszawa.wsa.gov.pl