Przejdź do treści strony WCAG Ikona rąk dla języka migowego
bip.warszawa.wsa.gov.pl

Lista kandydatów dopuszczonych do konkursu Og-1121/2/21

Konkurs Nr Og-1121/2/21

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne

i dopuszczonych do konkursu na staż urzędniczy

  Do konkursu zakwalifikowały się następujące osoby:

Lp. Nazwisko i imię:

1

 Adamczyk Katarzyna

2

 Batogowska Monika

3

 Bińczyk Katarzyna

4

 Bizoń Jakub

5

 Brzezicka Edyta

6

 Czapla Aleksandra

7

 Fijałkowski Radosław

8

 Grzesiczak Jolanta

9

 Ignatowicz Joanna

10

 Jaszczyk Krystian

11

 Jaworska Anna

12

 Karczewska Beata

13

 Karpiński Sylwester

14

 Kazimierczak Klaudia

15

 Koseła Aleksandra

16

 Kuran Paweł

17

 Laskowska Katarzyna

18

 Majerska Kornelia

19

 Malinowski Michał

20

 Mardaus Krzysztof

21

 Perczyńska Martyna

22

 Podgórska Renata

23

 Reszko Agata

24

 Rutkowska Katarzyna

25

 Rutkowska Paulina

26

 Rychlik Kamila

27

 Siedlecka Iwona

28

 Siniarska Adrianna

29

 Skopińska-Mońka Paulina

30

 Słodkowska-Kruk Katarzyna

31

 Wisz Paulina

Z uwagi na sytuację epidemiczną, konkurs zostanie przeprowadzony z wykorzystaniem środków komunikowania się na odległość. Rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzone zostaną w formie wideorozmowy (konieczny mikrofon i kamera)  23 i 24 lutego 2021 r.  Podczas rozmowy dokonana zostanie ocena wiedzy, umiejętności i predyspozycji kandydatów na staż.

Rozmowy zostaną przeprowadzone w dwóch grupach, po jednej na każdy dzień. Wyznaczonego dnia na państwa adres mailowy, kilkanaście minut przed rozmową, zostanie przesłany link do niej i instrukcja dotycząca dalszego postępowania. Rozmowy będą przeprowadzane  w następujących dniach i godzinach:

I grupa – 23 lutego br.

od godz. 11.00:

 Adamczyk Katarzyna

 Batogowska Monika

 Bińczyk Katarzyna

 Bizoń Jakub

od godz. 12.00:

 Brzezicka Edyta

 Czapla Aleksandra

 Fijałkowski Radosław

 Grzesiczak Jolanta

od godz. 13.00:

 Ignatowicz Joanna

 Jaszczyk Krystian

 Jaworska Anna

 Karczewska Beata

od godz. 14.00:

 Karpiński Sylwester

 Kazimierczak Klaudia

 Koseła Aleksandra

 Kuran Paweł

 

II grupa – 24 lutego br.

od godz. 11.00:  

 Laskowska Katarzyna

 Majerska Kornelia

 Malinowski Michał

 Mardaus Krzysztof

od godz. 12.00: 

 Perczyńska Martyna

 Podgórska Renata

 Reszko Agata

 Rutkowska Katarzyna

od godz. 13.00: 

 Rutkowska Paulina

 Rychlik Kamila

 Siedlecka Iwona

 Siniarska Adrianna

od godz. 14.00: 

 Skopińska-Mońka Paulina

 Słodkowska-Kruk Katarzyna

 Wisz Paulina

Metryczka
  • wytworzono:
    10-02-2021
    przez: Tomasz Gaj
  • opublikowano:
    10-02-2021 15:43
    przez: Tomasz Gaj
  • podmiot udostępniający:
    Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie
    odwiedzin: 778
×
Dane jednostki:


Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie
00-013 Warszawa, ul. Jasna 2/4
NIP: 525-22-83-365
REGON: 015608709
Konto bankowe: 96 10101010 00781022 31000000

Rzecznik prasowy


tel. 22 553 79 00,  22 553 79 01
fax 22 553 70 46
e-mail: informacja@warszawa.wsa.gov.pl
00-013 Warszawa, ul. Jasna 2/4
 

Wydziały Orzecznicze


I, II, III, IV   00-013 Warszawa, ul. Jasna 2/4
V, VI, VII  00-696 Warszawa, ul. Jana Pankiewicza 4
Wydział Zamiejscowy VIII w Radomiu
26-600 Radom, ul. Juliusza Słowackiego 7

Informacja w sprawach


tel. 22 553 70 70
e-mail: informacja@warszawa.wsa.gov.pl